Състезателите на СК „Ринг“- Каварна, завоюваха 9 медала от Държавно първенство по кикбокс

Състезателите на спортен клуб „Ринг“ – Каварна с треньор Ердоан Демиров, спечелиха 9 медала от провелото се Държавно първенство по кикбокс в гр. Пазарджик. В него участие взеха 326 състезатели от 51 клуба.
Деветимата каварненски бойци в стиловете К-1, фул контакт и лоу кик при 7-8 и 9-10-годишните, завоюваха по един медал в надпреварата.
Възпитаниците на СК „Ринг“ се окичиха заслужено с 3 златни, 3 сребърни и 3 бронзови медала.
Златни медалисти и шампиони в своите категории са: Кристиян Янев при момчета 9-10 год. в кат. 27 кг.;  Габриела Георгиева при момичета 9-10 год. в кат. 39 кг.; Кристиян Демиров при юноши младша възраст в кат. 45 кг.

Сребърни медалисти са: Елена Димитрова, Меган Николова и Максимилиан Иванов.

С бронзови се окичиха Есил Демирова, Силвестър Тодоров и Александър Тодоров.
При отборното класиране СК „Ринг“ зае второто място в групата на 9 -10 годишните и бе удостоен с почетна купа.